FELİX 2

145 m2

Felix 2, tavan arası ve üçgen tavanlı geleneksel bir evin, bastırılmış bir cephenin ve sıcak bir iç mekânın tasarımıdır. Büyük camlar evin arkasındaki etkili alanıdır. Cephe klinker ve gri sıva ile tamamlanmıştır. Başka bir seçenekte beyaz bir kaide üzerinde gri cephe panelleri kullanabiliriz. Hepsi, hem salonda hem de yemek odasından yerleştirerek çatılarla çeşitlendirildi. Giriş, önden ve teras tarafından benzer şekilde kapatılmıştır.Kullanım alanı yaklaşık 145 m2'dir.Evin içi zemin kattaki yaşam alanına ve çatı katındaki geceye bölünmüştür.

Zemin kat: Sağ tarafta, aydınlık bir yemek odası ve biraz da gizli bir bodur bulunan bir salon var. Pencereler zeminde bilerek kullanıldı. İyi aydınlatılmış bir dairede zaman geçirmek keyiflidir. Şömine köşeye yerleştirildi, böylece ocağın içindeki kıvılcım ateş odadaki farklı taraflardan görülebilecekti. Kendine özgü ısınma zevkine bir aile ortamı ekler.Sol köşede çamaşır makinesi ve sauna için yer bulunan bir banyo bulunmaktadır. Ek bir avantajı, misafir odası olarak da kullanılabilecek küçük bir ofistir.Tavan arasında 3 yatak odası ve geniş bir banyo bulunan bir gece bölgesi mevcuttur.


Proje Galerisi

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım