TREND 2

145 m2

Trend 2, düz, çok eğimli bir çatı ve modernitenin görsel bir yönü ile karakterize edilen iki araçlık bir garajın bulunduğu tek katlı bir evdir.

Bina iki bölüme ayrılmıştır. Zemin kat, süslü bir şekilde dekore edilmiş günlük yaşam alanıdır. Koridordaki gömme dolaplarda bırakılan yerler, dış giyimimizi kolayca ve hızla temizlememize izin verecek. Çantalar, ayakkabılar, paltolar, şapkalar ve atkılar sonunda doğru miktarda alana sahip olacaktır. Salon ile mutfak arasındaki bağlantı olan mutfağa bitişik olan kiler, en çok kullanılan yiyecekleri ve kavanozları tedarikini sağlamanıza izin verecektir.

Zevkli bir yemek odasına sahip geniş ve aydınlık bir salon, rahatlayabileceğiniz, adınızı veya çocuğunuzun doğum gününü yapabileceğimiz bir yer yaratır. Şöminenin sıcak parlaması daha sonra konukların dikkatini çeken ana nokta haline gelecektir.Evin sağ kısmı gece bölümüdür. Herkesin erişimi yoktur. Hepsi terasa açılan üç yatak odası sessiz alanımızdır. Ebeveyn yatak odasından iki çıkış terasa çıkar. Öndeki dördüncü oda, bizi ziyaret eden bir aile için misafir odası veya eşlerden birinin çalışma ofisi olabilir. Trend 2 projesi, hayatlarının huzur, sükunet ve ev şenlik ateşinin sıcaklığına karar vermesini isteyen küçük bir aileye adanmıştır.

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım