STONE 12

185 m2

Kaba bir cepheye, taş ve koyu ahşapla birleştirilmiş düz beyaz sıvaya sahip modern, tek katlı ev. Koyu marangozluk ve gölgeleme elemanları kullanılmıştır. Ön taraf camdan kaçınmaya çalışıldı, sadece mutfakta bizi kimin ziyaret ettiğini görmek için dar bir yatay pencere kullanıldı. 

Bahçe tarafından binanın büyük bir kısmı bahçeye ve soluk veren yeşil doğaya uyum sağlamak için sırlanmıştır. Eve girdikten sonra, evin hemen her yerinden hayran kalabileceğimiz iç avluya bakan cam duvarın güzel bir manzarası var. Bu harika bir kompozisyon ve camlı, görünür iç mekan size adanmış projenin ek bir avantajı. Evin sol tarafı, konukları merkezi olarak yerleştirilmiş şöminenin aldıkları bir yaşam alanıdır. Açık mutfak, salonun alanını görsel olarak büyütür ve işlevsel mutfak adası evin bir hanımı tarafından beğenilir. Mutfağın yanında kullanışlı bir kiler vardı.

Depolar ön tarafta yer almaktadır. Koridordan doğrudan salon ve avluya geçiyoruz ve hemen diğer tarafta bizi ziyaret eden konuklar için bir tuvalet ve ilave bir yatak odası veya misafir odası olarak işlev görebilecek bir dolap bulacağız. Evin sağ tarafı gece bölümüdür. Ebeveyn odasına ait banyosu ve gardırobunun bulunduğu 3 yatak odası ve çocuklar için merkezi olarak yerleştirilmiş geniş banyo yer alır. Modern stile değer veren insanlar için sade ve zariftir.


Proje Galerisi

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım