TREND 10

550 m2

Trend 10 beyaz ve gri tonları, sade şıklığın ve tonlamanın izlenimini vermektedir. Cam bölmeler, büyük yüzeylere rağmen iç mekanı görünür, parlak ve sıcak hale getirmektedir. Depo odasına sahip iki kişilik bir garaj, birinci katta bağlanmış ayrı bir bloktur.

Salon, iki kat yüksekliğinde tasarlanmıştır. Spor salonu ve kapalı havuz, zemin katının sol tarafında bulunur.Birinci katta çocukların odaları ortak bir dinlenme odasına bağlanmıştır, böylece çocuklar birbirine karışmayı ve birlikte vakit geçirmeyi öğrenir.Yakınlarda bir yatak odası, ebeveynlerin kullanımına yönelik bir banyo ve giyinme odası bulunmaktadır.

Çocuklara bakabilecekler ve son maçtan sonra her şeyin yerinde olup olmadığını kontrol edebilecekler. Birinci katta çalışacak bir çalışma odası da vardır. Trend 10 birlikte vakit geçirmeyi seven ve aynı zamanda mahremiyete önem veren aile bireyleri için tasarlanmıştır. Sadelik, rahatlık, kolaylık ve aynı zamanda şıklık Trend 10 projesinin temel avantajlarıdır.


Proje Galerisi

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım