TREND 11

250 m2

Modern bir evin geniş ve ferah tasarımı. Bu iki gövdeli evlerin iç planı, genel açık bir yaşam alanına ve biraz gizli özel bir alana fonksiyonel olarak ayrılmasıdır. 250m2 brüt 195m2 net alana sahip 5+1 ve kapalı grajı olan, yemek odası ve solonu evin önünde ve arkasında büyük sürgülü pencerelerle aydınlatılmış, İç mekan ve bahçe arasındaki sınırı iç mekanın görsel açıklığı sayesinde optik olarak içeriden genişletilmiş. Adalı büyük mutfak, oturma odasından ve yemek odasından mutfak mobilyalarının bir parçası olan küçük bir ayrıntı ile ayrılmıştır. Mutfak büyüklüğü, ergonomik düzeni ve tezgahların ve dolapların uzunluğu, bu mutfakta yemek pişirmek ve çok fazla zaman geçirmeyi seven insanlar tarafından kesinlikle takdir edilecektir. Tavan arasında merdivenlerin altında bulunan bir kiler doğrudan mutfaktan temin edilebilir. Mutfağın ve merdivenin hemen arkasında, bir giriş, geçici gardırop, garaj ve kazan dairesi içeren açık, iki katlı bir giriş holü ve yardımcı bölüm bulunmaktadır.

Lobi ve evin iki kısmı arasındaki geçiş , panoramik köşe camı ile binanın arkasındaki bahçeye açılır.  iki çocuk odası ve kendi banyo ve gardıroplu bir ana yatak odası alanı vardır. Modern iç mekan düzenlemesi ve alt katın çatı katına açılması sayesinde, bina temsili bir karakter kazanmıştır. Dışarıdan doğal çevreye ince bir şekilde uyan bir ev arayanlar için mükemmel bir çözümdür, iç mekanda modern evlerin konforunu ve lüksünü sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım