TREND 4

160 m2

Trend 4, yaklaşık 160 m2 alana sahip bir villadır.Cephe, gri taş, sıcak ahşap ve ayna kaplamasıyla birleştirilmiş beyaz sıva ile dekore edilmiştir. Üst gövdesi aynı zamanda giriş ve terasın çatısı olduğu dikey olarak üst üste binen iki küp, evin sarkıklığı ve modernliğine tanıklık ediyor.

Villanın sağdaki kısım  iki arabalık bir garaj olup yardımcı bir odaya açılmaktadır.Orta kısımda binaya giriş, sol tarafta birinci kat merdivenleri, merdivenlerin altında depo odası veya kiler var. Kitaplık için yer içeren geniş bir salon  ve yemek odalı bir mutfak bulunmaktadır. Odalar, televizyona veya şömineye bir yer ayarlayabileceğiniz bir duvar parçası ile ayrılmıştır.Salon ve mutfak bahçeye büyük pencerelerle açılmıştır. Sürgülü cam, sıcak günlerde açarak teras yüzeyine genişleyebilecektir. Mutfağın arkasında misafir odası olarak görev yapabilen ofis ve misafir banyosu gizlenmiştir.

Birinci katta, bahçe tarafında yer alan ve küçük bir terasa, kendi gardırobu ve banyosuna sahip yatak odası mevcuttur. Sonraki iki yatak odası da kendi gardırobuna sahiptir. Bu büyük bir artı, çünkü oraya sadece giysiler değil, şu an ihtiyacımız olmayan diğer şeyleri de koyabiliriz. Koridordaki büyük banyo ve depo her konuk tarafından beğeniyle karşılanacaktır.Trend 4 projesi 2 + 2, 2 + 1 ve aynı zamanda 2 + 3 aileleri için tasarlanmıştır, çünkü zemin katta ilave bir yatak odası olabilen bir odamız bulunmaktadır. Bütün katın sadece bölme duvarlara sahip olduğuna dikkat çekmek önemlidir, bu da alanı kendi takdirinize göre ayarlayabileceğiniz anlamına gelir.


Proje Galerisi

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım