TREND 8

250 m2

Trend 8 ilginç özelliklere, eşsiz mimari çözümlere ve ilginç bir işlevsel düzene sahip iki katlı bir evdir. Göz, beyaz ve siyah sıva ile birleştirilmiş cephe taşından tasarlanan iki renkli bir yükseklikten etkilenir.Binanın modern karakteri hem zemin hem de evin birinci katını çevreleyen dekoratif yapılarla vurgulanmaktadır.

Binadaki büyük camlar, odaları çok iyi yalıtımlı kılar ve salondaki sürgülü kapılar evin bahçeyle mükemmel bir şekilde iletişimini sağlar. Dikkat çeken, birinci katta bulunan ve oturma alanı olarak hizmet veren iki bağımsız teras.Zemin katta, açık bir gündüz bölgesi, ebeveyn banyosu, özel banyolu ve giyinme odası, ek banyolu küçük bir çalışma odası ve antre bulunan bir gardırop, mutfağın yanında bir kiler, büyük bir kazan dairesi ve 2 araçlık bir garaj tasarlandı. Birinci katta 2 yatak odası, bir banyo, geniş bir rekreasyon alanı ve gardırop görevi gören bir yardımcı odası bulunmaktadır. 

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım