TREND 9

280 m2

Trend 9 modern bir karaktere sahip büyük bir evin projesidir. Tümüne eşsiz bir şıklık ve zarafet veren benzersiz bir ışınla çevrili benzersiz bir şekil ile ayırt edilir. Beyaz ve gri tonlarda tutulan mükemmel bir şekilde oluşturulmuş cephe ve karanlık pencere çerçeveleri binanın modernist karakterinin altını çiziyor.

Bu etkileyici şekil, çok fonksiyonel bir iç mekanı gizler. Zemin kat, her şeyden önce geniş bir salon ve yemek odasına açılan bir mutfak ile kendini göstermektedir. Bize bahçenin panoramik manzarasını gösteren köşe penceresine dikkat çekiyor. Terasa erişimli geniş bir çalışma odası tasarladık. 3

Bu oda aynı zamanda misafir odası olarak da hizmet verebilir. Mutfağın yakınında bulunan konforlu bir kiler ve garajın yanındaki büyük bir yardımcı odası gibi önemli odaları unutmadık. Üst kat, hanenin özel, samimi bir bölgesidir. Burada dört yatak odası tasarladık (geniş bir terasa açılan çift kişilik bir yatak odası dahil), iki banyo ve geniş bir gardırop. Bu projenin en büyük avantajı sıra dışı, iki katlı camlardır.

Pencerelerin ve yüzeylerinin düzenlenmesi, aydınlık ve doğal ışık alan iç mekanların garantisidir. Tüm evin dekoratif bir unsurunu oluşturan çekici pergolalı büyük, temsili bir teras çift garajda yapılmıştır. Bu mekanda güzel yeşilliklerin düzenlenmesi dinlenme ve rahatlama için eşsiz bir yer yaratmanıza izin verecektir.

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım