Barbekü Outdoor Kitchens

Açık havada yemek pişirme ve bahçe eğlencesi söz konusu olduğunda hiç bir şey bir barbekü adası gibi mükemmel olamaz. İyi tasarlanmış bir barbekü adası arkadaşlarınızı ve ailenizi bahçenize, dışarıdaki eğlencenizin merkezi olarak çeker.

Vimar bahçenizi en sevdiğiniz tatil mekanına dönüştürür. Aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenizi, hayal ettiklerinizi hızla gerçeğe dönüştürüp yenilikçi ve modern dış mekan mutfak ve pergolalarınızı oluşturur. Vimar Mimarlık olarak güzel, davetkar ve rahat bir dış mekan yaşam alanı oluşturmanız için size ilham veriyoruz. Eksiksiz bir özel dış mekan mutfak ve pergola ile en üst dış mekan deneyimini birlikte tasarlayalım. Evinizde işlevsel bir dış mekan oluşturmak için pergolalarda, dış mekan mutfaklarında ve dış mekan şöminelerinde en yaratıcı tasarımları sunuyor ve inşa ediyoruz.

Şirketimiz dış mekan mutfak ve veranda tasarımlarında mimar,mühendis ve teknik ekip kadrosuyla müşterilerimizin bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun özel bir tasarım yaparken bahçelere ve teraslara konfor ve lüks sunmaktadır.  Benzersiz bir dış mekan yaşam alanı oluşturmak için vizyonumuzu ve bilgimizi bir araya getirerek hayalinizin dış mekan mutfağını tasarlamanıza yardımcı olacağız.

Vimar İnşaat Mimarlık hayalinizdeki dış mekan mutfağı oluşturabilmek için dünyaca ünlü dış mekan markalarından Napoleon, Big Green Egg, Fontana, Liebherr  ile çalışmaktadır. Vimar BBQ Outdoor Kitchens olarak müşterilerimizin mükemmel bir dış mekan barbekü adasını uygun fiyata tasarlamalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.


Dış Mekan Pergola ve Mutfak Örnekleri

Çözüm Ortaklarımız

Vimar İnşaat Mimarlık, yapı ve inşaat sektörünün lider markalarıyla sizleri buluşturuyor. Villa, Taş ev, Barbekü ve Şömine tasarımlarımızda, Dünya markaları ile tanışın. 

Sizi Arayalım